אבקת חלבון לנשים

האם יש הבדל בין אבקת חלבון לנשים? מה צריך לדעת לפני שבוחרים – עושים סדר בכתבה המלאה.

אבקת חלבון נשים

אם את רוצה לדעת על אבקת חלבון לנשים את במקום הנכון

מתאמנת? התחלת חיטוב? רוצה להיכנס למסה ולא בטוחה מה מתאים לך? הגעת למקום הנכון. בכתבה הזו אנחנו הולכים לעשות סדר על כל השאלות הכי נפוצות. מהי אבקת חלבון לנשים? מה צריך לדעת לפני שאת בוחרת אבקת חלבון, עוד דרכים לצרוך חלבון והאותיות הקטנות.

אבקת חלבון מומלצת לנשים - טריק שיווקי או שהסיפור מסובך יותר?

זה עניין של 70%-30%. אבל בגדול מדובר בטריק שיווקי. בני אדם (גברים נשים וגם חיות) זקוקים לחלבון. חלבון הוא חוצה מגדר ובגלל שחדר הכושר בעבר היה מקושר לניפוח שרירים כך גם אבקות החלבון.

הסטיגמה הזו נשברה מזמן והיום חדר הכושר מגוון בסוגי אימונים כמו חוגים, אומנויות לחימה ואירובי המושך קהלים שונים ובאופן טבעי גם נשים. המשווקים ראו כאן הזדמנות פז, וכך נולדה אבקת חלבון לנשים. אותם רכיבים, אותם יתרונות – קהל ועטיפה אחרת.

אז כן, לא כל אבקת חלבון תצמיח לך שרירים באופן פלא. יש אבקות חלבון שמיועדות למטרה זו אך ממש לא כולם.

אז נכון אמרנו שזה נע בין 70 ל-30 אחוז? הנה הצד השני של המטבע. באופן פיזיולוגי נשים בנויות באופן שונה מגברים. הן זקוקות לפחות חלבון מגברים (מסה, חילוף חומרים). אז זו נקודה אחת שמבהירה הבדלים אפשריים, כאשר מכניסים את המטרות האישיות של כל מתאמנת (חיטוב, ניפוח שריר) זה בכלל הופך את המונח אבקת חלבון לנשים לבלתי רציונלי בשום הקשר.

אבקת חלבון לנשים מומלצת

אבקת חלבון לאישה ממש כמו לגבר - השאלה לאן את מכוונת

יש אבקות חלבון שמתאימות למינונים המומלצות לנשים, אך כמו לגברים, אין אבקת סינדרלה המתאימה  באופן פלא, ישנן אבקות המגיעות במינונים מסוימים עם יתרונות בריאותיים שונים, כל אחת עוזרת להגיע ליעד אחר. השאלה היא מה היעד שלכן ובנוגע למינון, פשוט מתאימים לפי המלצות הצרכן.

כמו שאנו תמיד ממליצים, לאחר שאתן יודעות מה המטרה, היינו ממליצים לעשות בדיקות דם ולהתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכן לבחור את אבקות החלבון המתאימה לך ביותר ואת המינונים.

כמו כן חשוב מאוד לבדוק שאבקת החלבון שאת בוחרת לא מתנגשת עם תרופות/ תוספים שאת לוקחת באופן קבוע ומותאמות לאלרגיות.

בכל מקרה אם תבחרו את אבקת החלבון בעצמכן חשוב לשים לב למינון ולא לקחת סקופ המגיע עם האבקה באופן עיוור.

לאחר מספר שיחות עם מתאמנות הצורכות אבקות חלבון אלו המטרות הנפוצות ביותר שבגללן הן רכשו אבקת חלבון:

  1. תוסף תזונה
    כאשר נכנסים לכושר יש יעד חלבון שנדרש לעמוד בו. אך לפעמים אין את הזמן להתעסק עם כל כך הרבה מנות והרבה יותר קל להוריד איזה שייק מהיר בעבודה מאשר להתארגן על עוד ארוחת צהריים. ההמלצה שלנו היא על האבקה הבלתי מעורערת – Optimum Nutrition‏, Gold Standard 100% Whey. אבקה טעימה, מומלצת ואיכותית.
  2. ניפוח שרירים ועלייה במסה
    איזה כיף שאישה שרוצה להתנפח זה כבר לא מילה גסה? ההמלצה שלנו היא על Optimum Nutrition Mass Weight Gainer אבקה מעולה לכל מי שמחפשת לנפח שרירים.

אלו המלצות ממוקדות בצורה כללית. את רשימת אבקות החלבון המלאות שאנו ממליצים עליהן תוכלו למצוא בכתבה המלאה שלנו אבקות חלבון מומלצות

אבקת חלבון לירידה במשקל - הטיפים שלנו

אם אתן מחפשות לרדת במשקל אבקת חלבון זו דרך נהדרת. מעבר לכך שתוכלו לצרוך את כמות החלבון היומית לה אתן זקוקות מבלי הקלוריות של ארוחה שלמה, אבקות חלבון עוזרות לתחושת השובע. מכיוון שנשים רבות שיצא לנו לדבר איתן מכוונות לחיטוב הגוף וירידה במשקל הקדשנו חלק בכתבה לתת את הטיפ הבא – תהפכו את אבקת החלבון שלכן לארוחה.

נסו להפוך את אבקת החלבון לשייק עשיר ולהחליף אותו בארוחת ערב – הוסיפו חלב, אגוזים, פירות שאתן אוהבות וסקופ אבקת חלבון. מדובר בארוחה משביעה מאוד ודרך נהדרת לחסוך קלוריות.

חוץ מאבקת חלבון לנשים עוד טיפים לחיטוב והקפדה

אבקת חלבון היא הדרך המועדפות לקבל בוסט של חלבון. יכול להיות שלא תהנו מהטעם של אבקת החלבון לגמרי ולא יהיה לכן את הזמן להקדיש למתכונים. ישנן עוד הרבה דרכים טעימות לצריכת חלבון – 

  • חטיפים
  • מתכונים
  • מעדני חלבון

אנו ממליצים על חטיף החלבון של RXBAR‏

הכתבה המלאה על חטיפי חלבון מומלצים

אנו מאוד מקווים שהכתבה הזו עזרה לכן 🙂

אם אתן מחפשות מתכונים עם חלבון ותכנים נוספים שיביאו לכן ערך אתן מוזמנות להשאיר את כתובת המייל למטה ואנו נשלח לכן חוברת מתכונים מלאה ברעיונות לארוחות שונות עם חלבון.

חוברת מתכונים מלאה בארוחות עשירות בחלבון!

הכנו לכם חוברת מתכונים עם ארוחות בוקר, צהריים, ערב ואפילו נשנושים בין לבין מלאים בחלבון!

שלחו לנו את המייל שלכם ונשלח לכם את החוברות שלנו + עדכונים שאתם רוצים להכניס לשגרה שלכם.

ממש כמו הגוף, תיבת המייל שלכם היא מקדש ולא נשלח לכם ג'אנק פוד – רק את הדברים שבאמת מעניינים :)