אודות

צוות Proteins ישראל הוקם על ידי טל ועומרי, זוג חברים שהכירו במקום עבודה משותף והתחברו בשיחות על גוף, בריאות, כושר ותזונה נכונה ובריאה וההשפעה שלה על הגוף והנפש. לאחר הרבה שיחות עם חברים נוספים בעלי ידע מוטעה ותפיסות שגויות, טל ועומרי הבינו שיש להם חזון משותף ורצון ליצור בית המרכז את המידע האיכותי והמדוייק ביותר בכל מה שקשור לתזונה בריאה ומלאה בחלבונים לקהילה הישראלית.

עומרי מספר:

"את רוב המידע שקראנו באינטרנט הרגשנו שהוא לא מותאם במאה אחוז למתאמנים ישראלים (מוצרים ותבשילים שלא שמענו עליהם מעולם, מושגים לא ברורים), מפוזר בכמה מקומות או לא מדויק ברובו (אנחנו תמיד מתייעצים עם אנשי מקצוע ומשווים את המידע שלנו מול כמה מקורות. תמיד.)  ולפעמים פשוט רובוטי ולא ברור להבנה. לכן הבנו שאנו רוצים ליצור מקור אמין שיסביר את הדברים שלא בהכרח רצינו לדעת כי הם הרגישו מסובכים מידי ויאגדו את כל המידע, הטיפים והמתכונים שכל מתאמן צריך לדעת."

טל מספר על תהליך בניית האתר:

"כל הכתבות והמידע שאספנו נבנו מתוך סקרנות אמיתית ושאלות ששאלנו את עצמנו. המידע שריכזנו באתר נועד לענות על השאלות שרוב המתאמנים שואלים את עצמם ברמה הכי מפורטות והביטחון שהמידע שהם קוראים אמין ומקצועי עם אופציה להרחיב אופקים עם כתבות חדשות וידע רלוונטי."

להשקיע בתזונה ובבריאות זה להשקיע בעצמך. השאיפה שלנו היא לעזור לכמה שיותר אנשים לעבור תהליך יישום של תזונה בריאה ומאוזנת ולהשקיע בעצמם בהצלחה. אנחנו מאמינים שעולם טוב יותר מתחיל מראש נקי ותחושה טובה עם עצמנו. כל הידע שאספנו וכתבנו נועד לעזור לכם לשמור וליישם אורח חיים בריא יותר.

איך אנחנו בוחרים את המידע שלנו?

גם אם לא שאלתם את עצמכם חשוב לנו להגיד. אנחנו עושים את המאמץ המקסימלי כדי להיות בטוחים שהמידע שאנחנו מביאים הוא מדויק, מאומת מקצועית על ידי מספר רב של גורמים (עולם התזונה מלא במחקרים סותרים) ומונגש בצורה הטובה ביותר. תוכן על תזונה יכול להיות מאוד… לא ברור.

בתור מתאמנים בעולם העמוס של היום יש לנו מעט זמן ומעט סבלנות לקלוט מידע חדש. השתדלנו להפשיט את כל המושגים לרמה הכי ברורה ואנחנו אפילו עובדים על אנציקלופדיית מידע למתאמנים (ספוילרים!)

כל המידע שאנו מוסיפים לאתר מאומת באתרים השייכים לארגונים מדעיים חפים מאינטרסט כלשהוא. בנוסף אנו עובדים צמוד עם תזונאים וספורטאים שקוראים את הכתבות לפני שהן עולות.

אלו חלק מהאתרים שאנו לוקחים את המידע מהם:

ארגון הבריאות העולמי – https://www.who.int/

מנהל האוכל והסמים האמריקאי  ה-FDA   https://www.fda.gov/

למה אתם עושים את זה?

ממש כמו לתת עוד סט במכון, זה האקסטרה מאמץ שלנו. בתור מתאמנים חיפשנו את המידע הזה לעצמנו, היינו סקרנים, היה חסר לנו מקום מקצועי בישראל שמרכז את כל מה שקשור לבריאות, כושר וחלבונים. החלטנו לעשות משהו עם כל המידע שבדקנו בעצמנו. בגלל זה כל התוכן שלנו הוא שונה מרוב האתרים, אנחנו מתמקדים במאמרים וידע שמעניין אותנו כמתאמנים המנסים לספוג את המידע הרלוונטי ביותר לשגרת החיים העמוסה שלנו.

יש נושא שמעניין אותי, אתם יכולים לכתוב עליו?

ברור! תמיד כיף לגלות עולם חדש ולהיפתח לפרספקטיבה של מתאמנים נוספים. השארנו למטה תיבת צור קשר. אתם יכולים לשלוח הודעת מייל קלאסית בתיבה או ליצור איתנו קשר ישירות דרך המייל שלנו

 Omri@proteins.co.il

 tal@proteins.co.il

 

מה עוד?

זהו בעיקרון, אם הגעת עד לפה אז נשתף אותך בשלושת הכתבות האהובות ביותר עלינו, את הסדר לא נגלה לכם 🙂 

מתכוני שייק חלבון

מתכונים עם אבקת חלבון

מקורות חלבון מהצומח

עומרי

נעים להכיר – אני עומרי. כותב תוכן שהחליט להתמקד בתחביב שעזר לו לשנות את חייו. לפני 7 שנים הייתי כמעט 50 קילו יותר. החלטתי להוציא את עצמי למסע ולהשיל את הקילוגרמים העודפים כדי להרגיש יותר בנוח עם עצמי. גיליתי יותר מסתם מטרה. גיליתי תשוקה וכוחות חדשים, פתאום הייתי מלא באנרגיה ברגע שהתפריט שלי נהיה מסודר, הרגשתי טוב עם עצמי, הגוף שלי היה חזק, חשבתי בבהירות ובחדות ולא רציתי לחזור אחורה.

כל מי שבוחר להתמקד בתזונה מכיר את התהליך והתחושה שספורט ובריאות מביאים אלינו. לכן השתמשתי בכל הכישורים שצברתי ככותב תוכן ב-4 השנים האחרונות ואני לוקח חלק בפורטל החלבונים הגדול של ישראל. החל מכתיבת תכנים אמינים ומדעיים המאומתים לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של כתיבת תוכן (התייעצות עם אנשי מקצוע, בדיקת אמיתות מאמרים לפי מחקר הכותב, השוואת המידע למספר מקורות שונים) ומטבל אותם עם תוכן רלוונטי ומעניין למתאמנים.

טל

הסיפור שלי עם תזונה וחלבונים החל כבר לפני התיכון, הייתי בעל משקל עודף של 15-20 ק"ג, היה לי חשוב לרדת תוך התעמלות ואכילה בריאה, ממש זכור לי שכנער בן 13-14 כבר רציתי להבין יותר בתזונה. ובאמת במהלך השנתיים שלאחר מכן ירדתי את המשקל העודף. בשנות ה-20 שלי 'הרמתי הילוך' גם באימונים, וגם אז, אחרי שחשבתי שידעתי הכל. קניתי אבקות חלבון, קריאטינים ושאר ירקות, ולמעשה הייתי אוכל הרבה ומתאמן הרבה – כ-4-5 פעמים בשבוע. הכל היה מוגזם בדיעבד.

במהלך השנים, הבנתי כמה כל גוף הוא שונה החל ממטבוליזציה ועד לתכונות תורשתיות. באמצע שנות ה-30 שלי, הבנתי שהיכולת שלי בלהרזות ולשמור על משקל גוף תקין טמונה בלאכול פחות, ובעיקר איכות החלבונים שאני מכניס לפחות ל-3 ארוחות ביום, ההרכב שלהם והיחס בין שאר מרכיבי הצלחת. בתקופה זו אבא שלי עשה קורס מדריכי חדר כושר בוינגייט, וממש נהנינו לשתף מידע על תזונה נכונה, חלבונים ועוד.

ולפני כ-5 שנים הכרתי את עומרי דרך מכרים משותפים, וגיליתי שיש פה בחור צנוע אך לא פחות נלהב ממני מתזונה מאוזנת, חלבונים ואורך חיים בריא. אז התחלנו גם לדבר בלי סוף על מתכונים עם חלבון, מאכלים עם חלבון, הרגלי תזונה וכושר ועוד. ואז אמרנו, שאם אנחנו כל כך נהנים, אז נכתוב על גבי אתר ממש לכיף, נשתף עם המשפחה ונראה. ובאמת שכבר מהתחלה, זה היה כיף ללמוד ולהתנסות במאכלים, ונברנו יותר בידע מקצועי מהימן, והחלטנו יחד לשתף את הידע הזה לקהל הרחב.

מילה מצוות PROTEINS

כמו שראיתם אנחנו אומנם 2 אנשים מאחורי הקלעים אבל לא כל הקרדיט מגיע לנו. החזון הזה לא היה יכול לקרות בלי עוד הרבה אנשים. תודה ענקית לאנשי המקצוע שליווי אותנו עזרו והביעו המון סבלנות לשאלות שלנו לאורך הדרך. מאמנים אישיים שאנחנו מאוד אוהבים, תזונאים במכבי ותזונאים פרטיים עם גישות עולם מעניינות וייחודיות שמזכירות לנו שתזונה ובריאות זה שילוב של מדע אישי בו לכל אחד יש חוברת הוראות פרטית ודברים שעובדים טוב יותר לגוף שלו, ושיטות שפחות מתאימות לו.

אנו גאים לעמוד מאחורי האתר הזה ולהפיץ מידע אמין שיעזור לאנשים לקבל מידע אמין ומועיל בלי אינטסרט אישי מאחוריו.

חוברת מתכונים מלאה בארוחות עשירות בחלבון!

הכנו לכם חוברת מתכונים עם ארוחות בוקר, צהריים, ערב ואפילו נשנושים בין לבין מלאים בחלבון!

שלחו לנו את המייל שלכם ונשלח לכם את החוברות שלנו + עדכונים שאתם רוצים להכניס לשגרה שלכם.

ממש כמו הגוף, תיבת המייל שלכם היא מקדש ולא נשלח לכם ג'אנק פוד – רק את הדברים שבאמת מעניינים :)